Search
Close this search box.

Nog drie weken stemmen op De Gouden RadioRing 2015

Luisteraars kunnen nog steeds stemmen op de radioprijs van het jaar: de Gouden RadioRing. De verkiezing voor de tiende editie loopt tot en met 31 oktober (14.30 uur). Er kan gestemd worden op 160 kanshebbers. De prijzen worden op 11 november uitgereikt tijdens Hét RadioGala van het Jaar in Amsterdam.

Het Nederlandse publiek kan een stem uitbrengen op:
 – het beste radioprogramma van 2015 – De Gouden RadioRing
 – de beste radioman van 2015 – De Zilveren RadioSter Man
 – de beste radiovrouw van 2015 – De Zilveren RadioSter Vrouw

Jan-Willem Roodbeen presenteert op woensdagavond 11 november de tiende editie van Het RadioGala van het Jaar. Op die avond wordt er duidelijk welk programma De Gouden RadioRing 2015 mee naar huis neemt. Daarnaast worden de prijzen voor radioman en radiovrouw van het jaar bekendgemaakt.

Daarom zet Radio.NL alle kanshebbers nog een keer op een rij.

@N1els
FunX

3voor12 Radio (VPRO)
NPO 3FM

538 Dance Department (538) 
90s at 9 Sky Radio

Aan de Slag! (AVROTROS) 
NPO Radio 2

Adres Onbekend (KRO Radio 5 Nostalgia) 
NPO Radio 5 Nostalgia

Andermans Veren (AVROTROS)
NPO Radio 5 Nostalgia

Annemieke Hier (AVROTROS)
NPO 3FM

Argos (VPRO Radio 1) 
NPO Radio 1

Arrow Symfo Mania
Arrow Classic Rock

De Avondploeg 
Radio 538

Barend & Wijnand (KRO-NCRV)
NPO 3FM

Bij Igmar
SLAM!FM

Blessings
Groot Nieuws Radio

BNR Mediazaken
BNR Nieuwsradio

BNR Ochtendspits
BNR Nieuwsradio

BNR Spitsuur
BNR Nieuwsradio

Boom Room
SLAM!FM

Classic FM Top 20
Classic FM

Corné Klijn’s Soul Sensations (AVROTROS)
NPO Radio 6 Soul & Jazz

Countdown Café
Radio Veronica

CritiX!
FunX

CroisSanderShow (BNN-VARA)
NPO 3FM

De Heer ontwaakt! (BNN-VARA)
NPO Radio 2

Dennis Hoebee
Radio Veronica

Diskotabel (NTR)
NPO Radio 4

Dit is de Dag (EO)
NPO Radio 1

Dit is Domien (BNN-VARA)
NPO 3FM

Echte Jannen (PowNed)
NPO Radio 1

Eerst Jaap (KRO-NCRV)
NPO Radio 6 Soul & Jazz

Ekdoms After Dinner Trip (AVROTROS)
NPO Radio 6 Soul & Jazz

Ernst Daniël (AVROTROS)
NPO Radio 4

Het Foute Uur
Q-Music

Frank <3 (BNN-VARA)
NPO 3FM

Frank en Vrijdag show
Radio 538

Friday Move
BNR Nieuwsradio

Gebedsvitaminen
Radio Maria

Gijs 2.0 (KRO-NCRV)
NPO Radio 2

Goeiemorgen Lex
100% NL

Goudmijn (KRO-NCRV)
NPO Radio 5

Ha! die Yora (BNN-VARA)
NPO Radio 2

Helemaal Haandrikman (KRO-NCRV)
NPO Radio 2

Jazz in the Morning
NPO Radio 6 Soul & Jazz

Joost = Wakker
SLAM!FM

Klassieken (AVROTROS)
NPO Radio 4

Kunststof (NTR)
NPO Radio 1

Lieke Veld q-Music
Lieke Veld

Q-Music
Stemmen

Martijn Kolkman
Q-Music

Martijn La Grouw
100% NL

Mattie & Wietze
Q-Music

MetMichiel (NTR)
NPO 3FM

Muziekcafé (AVROTROS)
NPO Radio 2

Nachtzuster (MAX)
NPO Radio 1

Nederland Zingt op Verzoek (EO)
NPO Radio 5 Nostalgia

Niek van der Bruggen
Q-Music

Nieuws BV (BNN-VARA)
NPO Radio 1

Nieuwsshow (AVROTROS)
NPO Radio 1

Nooit Meer Slapen (VPRO)
NPO Radio 1

Langs de Lijn (NOS Radio 1) 
NPO Radio 1

NOS Met het Oog op Morgen (NOS)
NPO Radio 1

OBA Live (VPRO, HUMAN, IKON, BOS)
NPO Radio 5

Ochtend (KRO-NCRV)
NPO Radio 1

Ochtend van 4 (KRO-NCRV)
NPO Radio 4

Open Huis (EO)
NPO Radio 5 Nostalgia

Open Radio met Timur en Rámon (BNN-VARA)
NPO 3FM

OVT (VPRO)
NPO Radio 1

Patrick Kicken
Radio Veronica

Paul van Liempt
BNR Nieuwsradio

Perstribune (MAX)
NPO Radio 1

Platenpaleis (BNN-VARA)
NPO Radio 2

RabRadio (KRO-NCRV)
NPO 3FM

Radio DOC (VPRO, NTR)
NPO Radio 1

Radioshow van Ralf & Rachel
Efteling Radio

Rinkeldekinkel
Radio Veronica

Ron’s RadioShow (MAX)
NPO Radio 5 Nostalgia

Roodshow (AVROTROS)
NPO Radio 2

Ruuddewild.nl
Radio 538

Schiffers.fm (AVROTROS)
NPO Radio 2

Show Zonder Naam
Radio 538

Silvan Stoet
Radio Veronica

SLAM!HARDER
SLAM!FM

Spiegelzaal (AVRO Radio 4) – Hans van den Boom.
NPO Radio 4

Spijkers met Koppen (BNN-VARA)
NPO Radio 2

Staat van Stasse (KRO-NCRV)
NPO Radio 2

Start!
FunX

State of trance
Radio 538

Stenders Late Vermaak (PowNed)
NPO 3FM

Taalstaat (KRO-NCRV)
NPO Radio 1

That’s Live (BNN-VARA)
NPO 3FM

Tim in de Morgen
Radio 10

TinekeShow (MAX)
NPO Radio 5 Nostalgia

De Top 40 (538) 
Radio 538

Top 40 Hitdossier
Radio Veronica

Trending Tracks Martijn Biemans
Radio 538

Vroege Vogels (BNN-VARA)
NPO Radio 1

WeekendRick
Radio Veronica

Winfrieds Woonkamer (NTR)
NPO Radio 6 Soul & Jazz

WNL Op Zaterdag (WNL)
NPO Radio 1

Wout2Day (KRO-NCRV)
NPO Radio 2

X-Noizz (EO)
NPO 3FM

De Gouden RadioRing is een prijs voor het leven. Daarom heeft stemmen op oud-winnaars geen zin. Dit zijn de oud-winnaars: ‘Evers Staat Op’ (Radio 538), ‘Theater van het Sentiment’ (KRO Radio 2), ‘De Coen & Sander Show’ (BNN 3FM), ‘Morgenstond’ (Radio NL), ‘Giel!’ (VARA 3FM), ‘Ekstra Weekend’ (NTR 3FM), ‘Effe Ekdom’ (AVRO 3FM), ‘Somertijd’ (Radio Veronica) en ‘Rick In De Morgen’ (Radio Veronica).

Zilveren-RadioSter-Man
Bert Haandrikman (KRO-NCRV)
NPO Radio 2

Bert van Slooten (NOS)
NPO Radio 1

Coen & Sander (BNN-VARA)
NPO 3FM

Domien Verschuuren (BNN-VARA)
NPO 3FM

Eddy Keur
Radio 538

Edwin Evers
Radio 538

Eric Corton (BNN-VARA)
NPO Radio 1

Frank van der Lende (BNN-VARA)
NPO 3FM

Frits Spits (KRO-NCRV)
NPO Radio 1

Gerard Ekdom (AVROTROS)
NPO 3FM

Giel Beelen (BNN-VARA)
NPO 3FM

Hans van den Boom (AVROTROS)
NPO Radio 4

Ivo & Daniël
Radio 538

Jan-Willem Roodbeen (AVROTROS)
NPO Radio 2

Jeroen Kijk in de Vegte (KRO-NCRV)
NPO Radio 2

Jurgen van den Berg (KRO-NCRV)
NPO Radio 1

Lex Gaarthuis
100% NL

Mattie & Wietze
Qmusic

Menno de Boer
Radio 538

Michiel Veenstra (NTR)
NPO 3FM

Patrick Kicken
Radio Veronica

Rick van Velthuysen
Radio Veronica

Rob Stenders (PowNed)
NPO 3FM

Rob van Someren
Radio 10

Ruud de Wild
Radio 538

Sander de Heer (BNN-VARA)
NPO Radio 2

Stefan Stasse (KRO-NCRV)
NPO Radio 2

Tim Klijn
Radio 10

Timur & Rámon (BNN-VARA)
NPO 3FM

Wouter van der Goes (KRO-NCRV)
NPO Radio 2

Zilveren-RadioSter-Vrouw
Angelique Houtveen (BNN-VARA)
NPO Radio 6 Soul & Jazz

Annemieke Schollaardt (AVROTROS)
NPO 3FM

Annette van Soest
BNR Nieuwsradio

Astrid de Jong (MAX)
NPO Radio 1

Dieuwertje Blok (NTR)
NPO Radio 4

Elsbeth Gruteke (EO)
NPO Radio 5

Eva Koreman
Q-Music

Ghislaine Plag (KRO-NCRV)
NPO Radio 1

Giovanca
Sublime FM

Janine Abbring (BNN-VARA)
NPO Radio 1

Jeanne Kooijmans (KRO-NCRV)
NPO Radio 5 Nostalgia

Jellie Brouwer (NTR)
NPO Radio 1

Karin de Groot (KRO-NCRV)
NPO Radio 5

Lara Rense (NOS)
NPO Radio 1

Lieke Veld
Qmusic

Maartje Stokkers (AVROTROS)
NPO Radio 4

Margreet Spijker (WNL)
NPO Radio 1

Margriet Vroomans (KRO-NCRV)
NPO Radio 4

Marisa Heutink (WNL)
NPO Radio 2

Mieke van der Weij (AVROTROS)
NPO Radio 1

Natasja Gibbs
FunX

Petra Grijzen
BNR Nieuwsradio

Roosmarijn Reijmer (VPRO)
NPO 3FM

Saskia Weerstand (KRO-NCRV)
NPO 3FM

Shay Kreuger
FunX

Simone Walraven (AVROTROS)
NPO Radio 2

Suzanne Bosman (AVROTROS)
NPO Radio 1

Tineke de Nooij (MAX)
NPO Radio 5 Nostalgia

Willemijn Veenhoven (BNN-VARA)
NPO Radio 1

Yora Rienstra (BNN-VARA)
NPO Radio 2

Ook worden dit jaar weer de belangrijkste vakjuryprijzen van 2015 uitgereikt. Dit zijn de Marconi Awards voor Beste Zender, Aanstormend Talent, de Impact Award en de Marconi Oeuvre Award. Stemmen kan hier. [Radiowereld.NL]

Update 14 oktober 11.00 uur
De voorlopige tussenstand is bekend, hieronder de Top 10 in willekeurige volgorde:
 * Bij Igmar (Igmar Felicia) – Slam
 * Blessings (Tim Hendriks) – Groot Nieuws Radio
 * Goeiemorgen Lex (Lex Gaarthuis) – 100% NL
 * MetMichiel (Michiel Veenstra) – 3FM
 * Radioshow van Ralf & Rachel – Efteling Kids Radio
 * Tim in de morgen (Tim Klijn) – Radio 10
 * Tinekeshow (Tineke de Nooij) – Omroep Max Radio 5 Nostalgia
 * De Heer Ontwaakt (Sander de Heer) – BNN-VARA Radio 2
 * Helemaal Haandrikman (Bert Haandrikman) – KRO-NCRV Radio 2
 * Roodshow (Jan-Wilem Roodbeen) – AVROTROS Radio 2

Foto jury: Florent Luyckx, Dave Minneboo, Uunco Cerfontaine, Giel Beelen, Ronald Sebök, Astrid de Jong, Michiel Veenstra, Willemijn Veenhoven, Arjan Snijders, Dieuwertje Valentijn en Annette van Soest.