RTV Festival (Lokale omroep)

De jury van het RTV Festival heeft de volgende omroepen genomineerd voor een RTV Award:

*Lokale Omroep van het Jaar

Arnhem, Stadsomroep Arnhem
Bernheze, Bernhezer Omroep Stichting/BOS
Groningen, St. Omroep Org. Groningen
Zaanstad, Zaanradio
Zwolle, St. L.O. Zwolle

Televisie

*TV A (omroepen die minder dan 1 keer per week uitzenden)
Gouda, RTV Gouwestad: Zomerfinale
Maasbracht, Studio Maasbracht: Toegankelijkheid voor iedereen
Nijefurd, Radio en TV Nijefurd (RTN): Oars

*TV B (omroepen die 1 keer per week of meer uitzenden)
Amersfoort, Omroep Amersfoort: Sjef Bode
Dordrecht, TROM: Magazine
Leeuwarden, Mercurius Omroep Leeuwarden: Straatpraat

*Kleurrijke programma’s
Amsterdam, MTV: Familie Gokcen
Amsterdam, St. Kunstkanaal: Beslissers van morgen
Venlo, Stadsomroep Venlo: Tilt

*RTV Award Buma Stemra
Edam-Volendam, L.O. Volendam-Edam: Muziek op zolder
Amsterdam, St. de Praktijk: Jazz TV
Goirle, L.O. Goirle: Met de muziek mee!

*Tekst-TV
Hertogenbosch (‘s), Boschtion: Boschtion Tekst-TV
Leiden, Omroep Holland Centraal: Holland Centraal TV-krant
Maasdonk, St. L.O. Geffen, Nuland, Vinkel: VTV

*Radio
RTV Award Radio
Dirksland, St. L.O. Flakkee/Dirksland: Slofformatie
Hertogenbosch (‘s), Boschtion: Nieuws Lokaal
Maasdriel, RTM; Drielse Coulissen
Schiedam, St. Stadsomroep Schiedam: Wat doe je voor de kost?
Sittard, St. L.O. Sittard/LOS: Sittard Live
Skarsterlan, St. L.O. Skarsterlan/OSKAR: Heremastate

*Kleurrijke programma’s
Arnhem, Stadsomroep Arnhem: STA in de wijk
Gouda, RTV Gouwestad: Is er nog plaats in de herberg?
Stein, Omroep Stein: Wat voor wereld

*Ouderenprogramma’s (radio & televisie)
Beek, START Geleen: 1999 het jaar van de ouderen
Bernheze, Bernhezer Omroep Stichting/BOS: Heemkunde ouderen cultuur
Utrecht, Omroep Utrecht RTV: Kinderen van de Soekoth
Zwolle, St. L.O. Zwolle: Studio 50+

*Website
Denekamp
Haarlemmermeer
Nieuw-Lekkerland
Renswoude
Tegelen
Zaanstad
De winnaars worden bekend gemaakt tijdens het RTV Festival 11 december Triavium in Nijmegen met onder meer:
– workshops verzorgd door de Media Academie (12.00 – 17.00 uur)
– Lokale Omroepbeurs (12.00 – 17.00 uur)
– prijsuitreiking (17.00 – 18.00 uur)
Iedereen is van harte welkom! Een reserveringskaart vindt u in OlonJournaal 9.

Gerelateerde berichten


Share on twitter
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on email