Zoek
Sluit dit zoekvak.

Wie maken dit jaar net geen kans op de Gouden Radio Ring

De Gouden RadioRing 2013 wordt donderdag 14 november uitgereikt tijdens het ‘RadioGala van het Jaar’ in Hilversum. Dan worden drie radioringen uitgereikt aan het ‘Beste radioprogrogramma’, de ‘Zilveren Radioster Man’ en de ‘Zilveren Radioster Vrouw’. Maar wie staan er dit jaar ‘net niet’ in de top 3?

Daarom publiceert Radio.NL ook “De Bubbling Under Lijst”. Dit is een lijst met namen die het net niet gehaald hebben in 2013.

Gouden RadioRing
De strijd gaat dit jaar tussen ‘Timur Open Radio’ op 3FM, ‘Helemaal Haandrikman’ op Radio 2 en ‘Somertijd’ bij Radio Veronica.
1. …………………………………
2. …………………………………
3. …………………………………
4. De Avondploeg (SLAM!FM)
5. A state of trance (538)
6. De Heer ontwaakt! (VARA Radio 2)
7. MetMichiel (NTR 3FM)
8. De dag van vandaag (GrootNieuws Radio)
9. Rick in de Morgen (Radio Veronica)
10. AVRO Roodshow (AVRO Radio 2)
11. Start! (FunX)
12. Ruuddewild.nl (538)
13. That ‘s Live (BNN 3FM)
14. Tijd voor Twee (KRO Radio 2)
15. Spijkers met Koppen (VARA Radio 2)
16. @Work (BNN 3FM)
17. Mattie & Wietze (Q-Music)
18. Ekdoms After Dinner Trip (AVRO Radio 6 Soul & Jazz)
19. Stenders Late Vermaak (Powned 3FM)
20. Claudia d’r op (VARA 3FM)
21. Knooppunt Kranenbarg (NCRV Radio 2)
22. 3voor12 Radio (VPRO 3FM)
23. Het Foute Uur (Q-Music)
24. Enjoy the Music (Sky Radio)
25. Fresh ‘n Up (FunX)
26. Nachtzuster (MAX Radio 1)
27. De Wonderlijke Middagshow (Efteling Radio)
28. Soulshow (Sublime FM)
29. René Verkerk (Radio 10 Gold)
30. Van Inkel in de middag (Q-Music)
31. Bluesbox (Arrow Classic Rock)
32. RabRadio (KRO 3FM)
33. TinekeShow (MAX Radio 5 Nostalgia)
34. De muzikale fruitmand (EO Radio 5)
35. De Top 40 (538)
36. CritiX! (FunX)
37. Langs de Lijn (NOS Radio 1)
38. Dit is de Dag (EO Radio 1)
39. Vroege Vogels (VARA Radio 1)
40. Radio Tour de France (NOS Radio 1)
41. 53N8CLUB (538)
42. Jeroen Nieuwenhuize (538)
43. Wekker wakker (MAX Radio 5 Nostalgia)
44. Schiffers.fm (AVRO Radio 2)
45. 538 Dance Department (538)
46. CroisSander show (BNN 3FM)
47. Lunch! (NCRV Radio 1)
48. Mega Top 50 (TROS 3FM)
49. Annemieke Hier (TROS 3FM)
50. Dane doet ‘t (538)

Zilveren Radioster Man
De strijd gaat dit jaar tussen Edwin Evers, Gerard Ekdom en Bert Haandrikman.
1. …………………………………
2. …………………………………
3. …………………………………
4. Giel Beelen
5. Sander de Heer
6. Michiel Veenstra
7. Timur Perlin
8. Rob van Someren
9. Rick van Velthuysen
10. Menno de Boer
11. Jan-Willem Roodbeen
12. Frits Spits
13. Eric Corton
14. Coen Swijnenberg
15. Sander Lantinga

Zilveren Radioster Vrouw
De strijd gaat dit jaar tussen Claudia de Breij, Roosmarijn Reijmer en Annemieke Schollaardt
1. …………………………………
2. …………………………………
3. …………………………………
4. Sara Kroos
5. Dione de Graaff
6. Eva Koreman
7. Eva Jinek
8. Kristel van Eijk
9. Tineke de Nooij
10. Astrid de Jong
11. Sofie van den Enk
12. Zarayda Groenhart
13. Janine Abbring
14. Ingrid Pérez
15. Willemijn Veenhoven

Gerelateerde berichten