Zoek
Sluit dit zoekvak.

Bubbling Under Gouden RadioRing 2016

De top 3 van de meest populaire radioprogramma’s en beste radiovrouwen en radiomannen van Nederland zijn al bekendgemaakt. Maar wie haalde de Top 3 niet? De RadioRing telde dit jaar een longlist van maar liefst 120 programma’s.

Bubbling Under Gouden RadioRing 2016 Alleen de bovenste helft is bekendgemaakt. Bij de RadioSter worden alleen de nummers 4 tot en met 15. De onderste 15 van de ‘Bubbling Under’ niet.

Bubbling Under 2016:

Gouden RadioRing
1. ?
2. ?
3. ? 
4. Bij Igmar (SLAM!)
5. Stenders Platenbonanza (AVROTROS – NPO Radio 2)
6. Vroege Vogels (VARA – NPO Radio 1)
7. Staat van Stasse (KRO-NCRV – NPO Radio 2)
8. Spitsuur (BNR NieuwsRadio)
9. Superrradio (BNN – NPO 3FM)
10. Nachtzuster (MAX – NPO Radio 1)
11. WeekendRick (Radio Veronica)
12. Spijkers met Koppen (VARA – NPO Radio 2)
13. Mattie & Wietze (Qmusic)
14. NOS Radio 1 Journaal (NOS – NPO Radio 1)
15. Nieuws van de Vooruitgang (Sublime FM)
16. Nieuws en Co (NTR / NOS – NPO Radio 1)
17. Frank en Vrijdag Show (Radio 538)
18. Ochtendspits (BNR Nieuwsradio)
19. Countdown Café (Radio Veronica)
20. Dit is Domien (BNN – NPO 3FM)
21. Mix Marathon (SLAM!)
22. De Ochtend (KRO-NCRV – NPO Radio 1)
23. Tim In de Morgen (Radio 10)
24. MetMichiel (NTR – NPO 3FM)
25. Taalstaat (KRO-NCRV – NPO Radio 1)
26. Roodshow Late Night (AVROTROS – NPO Radio 2)
27. Serious Request (NPO 3FM)
28. NOS Met het Oog op Morgen (NOS – NPO Radio 1)
29. Nieuws BV (BNN-VARA – NPO Radio 1)
30. Sandwich (AVROTROS – NPO Radio 5)
31. Gijs 2.0 (KRO-NCRV – NPO Radio 2)
32. Perstribune (MAX – NPO Radio 1)
33. 538 Dance Department (Radio 538)
34. Nooit Meer Slapen (VPRO – NPO Radio 1)
35. Argos (VPRO – NPO Radio 1)
36. Wout2Day (KRO-NCRV – NPO Radio 2)
37. Dit is de Dag (EO – NPO Radio 1)
38. NOS Radio Journaal (NOS – NPO Radio 1 t/m 5, FunX)
39. Hemmen (BNR Nieuwsradio)
40. Nieuwsshow (AVROTROS – NPO Radio 1)
41. Avondploeg (SLAM!)
42. Langs de Lijn En Omstreken (NOS / EO – NPO Radio 1)
43. Global Dance Chart (Radio 538)
44. Grand Café Kranenbarg (KRO-NCRV – NPO Radio 2)
45. Adres Onbekend (KRO-NCRV – NPO Radio 5)
46. 3voor12 Radio (VPRO – NPO 3FM)
47. Goeiemorgen Lex (100%NL)
48. Friday Move (BNR Nieuwsradio)
49. Kunststof (NTR – NPO Radio 1)
50. Ask me Anything (BNR Nieuwsradio)
51. Bureau Kijk in de Vegte (KRO-NCRV – NPO Radio 2)
52. Vroeg op Frank (BNN-VARA – NPO Radio 2)
53. Aan de Slag! (AVROTROS – NPO Radio 2)
54. Frank <3 (BNN-VARA – NPO 3FM)
55. TinekeShow (MAX – NPO Radio 5)
56. Radio EenVandaag (AVROTROS – NPO Radio 1)
57. Top 4000 (Radio 10)
58. Blokhuis (VPRO – NPO Radio 2)
59. Sanderdome (BNN – NPO 3FM)
60. Wekker-Wakker (MAX – NPO Radio 5)

Zilveren RadioSter Vrouw – Bubbling Under
1. ?
2. ?
3. ?
4. Marieke Elsinga (Qmusic)
5. Evelien de Bruijn (WNL – NPO Radio 2)
6. Lara Rense (NOS/NTR – NPO Radio 1)
7. Astrid de Jong (MAX – NPO Radio 1)
8. Tineke de Nooij (MAX – NPO Radio 5)
9. Harmke Pijpers (BNR NieuwsRadio)
10. Simone Walraven (AVROTROS – NPO Radio 2)
11. Lieke Veld
12. Ghislaine Plag (KRO-NCRV)
13. Willemijn Veenhoven (BNN-VARA)
14. Dieuwertje Blok (NTR)
15. Mieke van der Weij (AVROTROS)

De Zilveren RadioSter Man – Bubbling Under
1. ?
2. ?
3. ?
4. Jurgen van den Berg (NOS – NPO Radio 1)
5. Igmar Felicia (SLAM!)
6. Bas van Werven (BNR Nieuwsradio)
7. Stefan Stasse (KRO-NCRV – NPO Radio 2)
8. Domien Verschuuren (BNN – NPO 3FM)
9. Edwin Evers (Radio 538)
10. Mattie Valk & Wietze de Jager (Qmusic)
11. Rob van Someren (Radio 10)
12. Jan-Willem Roodbeen (AVROTROS – NPO Radio 2)
13. Michiel Veenstra (NTR – NPO 3FM)
14. Gijs Staverman (KRO-NCRV – NPO Radio 2)
15. Giel Beelen (VARA – NPO 3FM) [Radiowereld.NL]